Brilantní fotopapír: ABEL Michelangelo Premium

Dodání zboží v Hradci Králové

Pokud potřebujete nakoupit zboží a jste z Hradce Králové, nemusíte platit poštovné. Kontaktujte nás formulářem Napište nám, a my vám po dohodě objednané zboží dovezeme osobně na vaši adresu. Při objednávce do hodnoty 300,- Kč bez DPH připočítáváme poplatek za dovoz 50,- Kč, objednávky nad tuto hodnotu dovezeme po Hradci Králové zdarma.

Brilantní fotopapír: ABEL Michelangelo Premium

Tento fotopapír je složen z několika vrstev. Základ tvoří nosná podložka, která zaručuje neprostupnost vlhkosti a to jak zespod papíru, tak i zabraňuje průniku inkoustu pod spodní vrstvu. Poté následuje několik vrstev, které mají za úkol stabilizovat tiskovou kapku a uzavřít ji vůči okolním kapkám do jakési komůrky. Horní vrstva je krycí. V případě papíru Glossy je horní vrstva lesklá, v případě papíru Satin je horní vrstva jemně zdrsněná.


Funkci papíru si lze v jednoduchosti představit jako medovou plástev s jednotlivými komůrkami pro každou kapku nebo skupinu kapek. Komůrky jsou tvořeny jemnou nanostrukturou pórů, které zaručují pohyb inkoustu dolů a zabraňují pohybu inkoustu do stran.


Papír typu Michelangelo oplývá skutečně jedinečnými vlastnostmi, které nakonec každý, kdo tiskne, od papíru očekává. Dobrý papír by měl zaschnout ihned po vytisknutí, což dodnes nebylo u potahovaných papírů možné, většinou se další fotografie přilepila na povrch předchozí fotografie.


První a nejúžasnější vlastností papíru ABEL Premium Photo Paper je právě to, že je ihned suchý. Pokud se pokusíte utřít ubrouskem povrch fotografie okamžitě po vytisknutí, povrch ubrousku zůstane v případě kvalitního inkoustu zcela bílý a to opravdu ihned po dotisknutí.
Inkoust „vplul“ do svých komůrek a zde bude postupně zasychat.


Je samozřejmé, že povrch fotografie není ocelový, ale sedřít z něj klíčem vytisknutou fotografii stejně nesvedete. Fotografii maximálně povrchově poškrábete, ale bílou čáru na povrchu fotografie klíčem, jako na běžných fotopapírech, tak tu jednoduše neuděláte.
Za několik minut je povrch fotografie odolný i proti ohmatání. Můžete své fotografie nechat kolovat klidně na rodinné sešlosti s desítkou lidí kolem stolu – fotografie budou jako po vytisknutí. Jestliže má někdo tak upocené ruce, že na fotografii přesto zanechá své otisky, pak na fotografii prostě dýchnete a otisk otřete jemným ubrouskem, jako byste otírali od otisků své brýle. Tohle obyčejný potahovaný papír prostě nikdy nedokáže ! Agresivní nebo velmi mastný krém na rukou může zcela nepochybně způsobit „tiskový efekt“ - do komůrek se může natlačit krém a pak budou otisky vidět.


Jednou z naprosto úžasných vlastností tohoto papíru je to, že díky nanostruktuře papíru nedochází k rozpíjení kapek do stran. Díky tomu je výtisk naprosto čistý a zářivě ostrý.
Pokud fotografii ponoříte ihned po vytisknutí do vody, nepodaří se Vám (kromě poprašku z povrchu fotografie) ani v tom případě inkoust z fotografie smýt. Nanostruktura papíru zabrání proniknutí vody do komůrek, ve kterých je již inkoust – jako by bylo „obsazeno“.
Pokud bude voda čistá, pak proniknutí vody do „neobsazených“ komůrek bude mít za účinek jemné ztmavení fotografie, ale jakmile fotografie uschne a voda se odpaří z komůrek, fotografie bude mít opět jasný povrch.


Namočíte-li fotografii do vody, ve které je chlór (voda z vodovodu) , budou na povrchu fotografie po uschnutí mapy z minerálů a chlóru. Tyto mapy odstraníte jednoduše tak, že namočíte ubrousek například do Mattonky, snímek ubrouskem „umyjete“ a vyleštíte.
Nevěříte?

Tento fotopapír dodáme na zvláštní objednávku.

Servis PC, notebooku

Spolupracujeme s profesionálním servisem, který servisuje notebooky, PC a tablety v Hradci Králové. Potřebujete opravit notebook, odvirovat, zrychlit počítač ? Navštivte stránky servisu IT Partner

logo_pozadi (originál)

© 2011 Kancelarin.cz. Všechna práva vyhrazena | Vytvořila firma IT partner