Hra Síťový marketing

Dodání zboží v Hradci Králové

Pokud potřebujete nakoupit zboží a jste z Hradce Králové, nemusíte platit poštovné. Kontaktujte nás formulářem Napište nám, a my vám po dohodě objednané zboží dovezeme osobně na vaši adresu. Při objednávce do hodnoty 300,- Kč bez DPH připočítáváme poplatek za dovoz 50,- Kč, objednávky nad tuto hodnotu dovezeme po Hradci Králové zdarma.

Hra Síťový marketing

Síťový marketing

-  společenská hra -

 

Síťový marketing je způsob odměňování osob, pracujících v přímém prodeji, kde uskutečňují obrat pomocí nejrůznějších druhů zboží. Vytvářením spotřebitelské sítě ze svých známých, přátel, ale i dalších zákazníků, získávají výdělek z obratu a spotřeby výrobků. Mohou jim také doporučit, aby s nimi spolupracovali v jejich činnosti a vytváří si tak spolupracující skupinu přátel, za jejichž aktivitu jsou potom i sami odměňováni.

 

Tato společenská hra vychází z principů skutečného, legálního a pravého siťového marketingu, přestože hodnoty  a zisky jsou                      zde pro zjednodušení unifikovány a statisticky zprůměrovány.

 

 

Budování spotřebitelské sítě

   

Hraje se v cyklech jednotlivých období  (každý cyklus symbolizuje např. jeden týden, příp. měsíc). V každém období hází každý hráč čtyřikrát hrací kostkou. Každý hod představuje jeden nabídkový rozhovor. Úspěšnost rozhovorů je dána hozeným číslem podle „Tabulky výsledků rozhovorů“.

Tabulka výsledků rozhovorů

Hozené číslo

Registrace jako

1

0

2

0

3

zákazník

4

zákazník

5

klient

6

partner

 

Lze tak získat do své sítě zákazníky, klienty nebo obchodní partnery. Zákazník je klasickým spotřebitelem. Klient je registrovaný zákazník, který dál nebuduje síť, ale aktivně nakupuje produkty. Obchodní partner aktivně buduje svoji obchodní síť.

Výsledky každého hráče za období se sečtou podle „Tabulky jednotkového přepočtu bodů“.

Tabulka jednotkového přepočtu bodů

Registrace jako

Jednotkový zisk (týden,měsíc)

zákazník

10 b.h.

klient

40 b.h.

partner

200 b.h.

A - partner

600 b.h.

 

A poté se každému hráči vynásobí na Kč podle „Tabulky přepočtu 1 bodu > Kč“.

Tabulka přepočtu 1 bodu > Kč

Kvalifikace

Od bodové hodnoty (b.h)

Připsané Kč/1 bod

3%

200

1,00 Kč

6%

600

2,00 Kč

9%

1200

3,00 Kč

12%

2400

4,00 Kč

15%

4000

6,00 Kč

18%

7000

7,00 Kč

21%

10000

8,00 Kč

 

Tyto peníze se připíší každému hráči za odehrané období na jeho účet. Hra pokračuje stejným způsobem dalším obdobím (druhý týden či měsíc) a všichni doposud získaní zákazníci, klienti i partneři generují stejné zisky bodů i ve všech následujících obdobích hry.

 

Získávání A-partnerů

 

Hodí-li hráč během jednoho období dvakrát šestku, může získat místo dvou partnerů jednoho A-partnera. Za tři šestky během jednoho období je možné získat dva A-partnery. A-partner je mimořádně aktivní a úspěšný partner, který pracuje a buduje síť víc než ostatní, a generuje tak vyšší zisky.

 

Vítěz hry

 

Hru je možné hrát předem na určité období (např. šest nebo dvanáct měsíců), potom vítězí hráč s nejvyšším množstvím peněz na účtu. Také je možno hrát až do dosažení kvalifikace 21% prvním hráčem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktické upozornění

 

Hodláte-li se zaregistrovat do některého skutečného systému síťového marketingu, počítejte s tím, že některé věci budou v praxi fungovat trochu jinak:

  1. Vaše výsledky nebudou založeny na náhodném házení kostkou, ale na vaší skutečné aktivitě, na vašich znalostech a dovednostech, na vašem osobním růstu a společenské angažovanosti. Proto je v každém dobrém systému síťového marketingu jednou z nejdůležitějších věcí kvalitní vzdělávací systém, který vám umožní se potřebné znalosti a dovednosti naučit ve svém životě používat. Ve skutečném systému síťového marketingu můžete být proto méně úspěšní, než v této hře, ale také mnohonásobně úspěšnější.
  2. Na váš skutečný účet v bance začnou během prvních pár měsíců přicházet skutečné peníze.
  3. Seznámíte se se zajímavými lidmi, kteří vám budou pomáhat, povzbuzovat vás a podporovat, a časem se stanou vašimi opravdovými přáteli na celý život.

 

 

 

 

Každý legální a dobrý systém síťového marketingu se vyznačuje několika vlastnostmi, které mnohonásobně zvýší vaše šance na úspěch:

 

- v systému se pohybuje kvalitní spotřební zboží oblíbené zákazníky, zpravidla se zárukou spokojenosti (v případě nespokojenosti je možné ho dlouhodobě vracet a dostat zpět peníze)

 

- veškeré vyplácené bonusy a odměny pochází pouze z obratu a prodeje zboží (jakákoli výplata z peněz investovaných dalšími zájemci je vždy podezřelá a nelegální)

 

- neexistují žádné povinné odběry zboží ani pro výplatu odměn ani pro setrvání v systému

 

- dodavatelská firma má minimálně několikaletou tradici a dlouhodobě vyzkoušený a fungující systém, pokud možno i ve více zemích

 

- vstupní poplatek není extrémě vysoký (několik tisíc korun) a pokrývá pouze režijní náklady spojené s vaší registrací, poskytováním služeb a informací. O serióznosti firmy vypovídá i případně poskytovaná záruka spokojenosti na samotnou vaši registraci (v případě nespokojenosti je možno z registrace „vycouvat“ bez jakékoli finanční ztráty).

 

- dobrý školící systém, umožňující vám získávat nové znalosti a dovednosti, obsahující současně možnost aktivního předávání osobních zkušeností mezi registrovanými partnery

 

- evidentní podpora registrovaných partnerů a co nejsolidnější přístup k zákazníkům ze strany dodavatelské firmy

 

 

Přeji vám hodně úspěchů ve hře i v osobním životě a hodně radosti z vydělaných peněz – těch skutečných.

 

 

 

© Bohuslav Hrubý 2018

    tel. 724 238 358, e-mail: b.hruby-hk@atlas.cz

Servis PC, notebooku

Spolupracujeme s profesionálním servisem, který servisuje notebooky, PC a tablety v Hradci Králové. Potřebujete opravit notebook, odvirovat, zrychlit počítač ? Navštivte stránky servisu IT Partner

logo_pozadi (originál)

© 2011 Kancelarin.cz. Všechna práva vyhrazena | Vytvořila firma IT partner