Nejlepší produkt

Dodání zboží v Hradci Králové

Pokud potřebujete nakoupit zboží a jste z Hradce Králové, nemusíte platit poštovné. Kontaktujte nás formulářem Napište nám, a my vám po dohodě objednané zboží dovezeme osobně na vaši adresu. Při objednávce do hodnoty 300,- Kč bez DPH připočítáváme poplatek za dovoz 50,- Kč, objednávky nad tuto hodnotu dovezeme po Hradci Králové zdarma.

Nejlepší produkt

     Tím nejlepším produktem, který vám mohu doporučit je – síťový marketing (a všechny výhody s ním spojené).

 

     Už 25 let sleduji fenomén, který mě už tehdy na úplném začátku mimořádně zaujal a možná i fascinoval. Protože však vím, že nekritické nadšení není dobrý rádce pro životní volby a směřování, chtěl jsem si síťový marketing firmy Amway důkladně otestovat. Dnes už mohu s naprosto klidným svědomím doporučit síťový marketing v této původní správné podobě úplně každému.

     Určitě není pravda, jak to na první pohled vypadá, že každý v něm může uspět i bez vynaložení práce a úsilí. Ale spolehlivě dnes vím, že každému může přinést zlepšení jeho životních podmínek a možností. To minimálně.

     Ale hlavní důvod, proč jsem se stal nadšencem tohoto způsobu života, je jeho filozofie a hodnoty. Stojí totiž pevně na těch nejlepších lidských a humanitních principech, které nám v naší civilizaci začínají zoufale chybět – toleranci, vzájemné podpoře a pomoci, naději a víře, spravedlivém odměňování za vykonanou práci, a v neposlední řadě i na rodinných hodnotách jako základu lidského štěstí.

     Proto považuji vynález síťového marketingu za největší obchodní objev minulého století pro každého člověka na této planetě. Jenom většina o něm stále ještě neví nebo nepochopila sílu jeho myšlenky.

 

 

     Zajímá-li vás, jak funguje správný a legální síťový marketing, můžete si stáhnout malou knížečku mých životních zkušeností s názvem „Kudy kam … aneb správná cesta síťovým marketingem“, kterou najdete na www.bezvydavatele.cz

 

     Chcete-li si jenom vyzkoušet, jak takový síťový marketing v praxi funguje, zkuste to formou jednoduché hry „Síťový marketing“.

 

     A rozhodnete-li se pomáhat lidem kolem sebe k lepšímu životu a mít z toho i nezanedbatelný příjem, slibuji i já, že vám v tom ze všech svých sil budu pomáhat. V první řadě z přesvědčení. Ale i proto, že za to budu, stejně jako vy a kdokoli jiný, po zásluze a spravedlivě odměňován.

 

Odkaz na další informace:

 http://www.amway.cz/user/hruby

 

Servis PC, notebooku

Spolupracujeme s profesionálním servisem, který servisuje notebooky, PC a tablety v Hradci Králové. Potřebujete opravit notebook, odvirovat, zrychlit počítač ? Navštivte stránky servisu IT Partner

logo_pozadi (originál)

© 2011 Kancelarin.cz. Všechna práva vyhrazena | Vytvořila firma IT partner