O nás

Dodání zboží v Hradci Králové

Pokud potřebujete nakoupit zboží a jste z Hradce Králové, nemusíte platit poštovné. Kontaktujte nás formulářem Napište nám, a my vám po dohodě objednané zboží dovezeme osobně na vaši adresu. Při objednávce do hodnoty 300,- Kč bez DPH připočítáváme poplatek za dovoz 50,- Kč, objednávky nad tuto hodnotu dovezeme po Hradci Králové zdarma.

O nás

Firma Kancelářský servis HK vznikla v roce 2004 po postupném rozpadu kdysi významné firmy Kancelářské stroje, a.s., a  zaměřila se zejména na prodej kancelářského zařízení a spotřebních materiálů pro firmy, živnostníky, kanceláře, obchody a restaurace. Dále poskytovala servisní služby na všechny typy kalkulaček a psacích strojů, zajišťovala rovněž opravy kopírovacích zařízení a tiskáren Canon a servis drobných kancelářských zařízení, jako jsou např. etiketovací kleště, tiskárny štítků, některé značky skartovaček apod. Významnou součástí poskytovaných služeb firmy byly i dodávky kompatibilních cartridgí a kazet do všech tiskových zařízení a zajištění jejich profesionální renovace.

 

V roce 2015 bylo nutné z provozních a ekonomických důvodů zrušit kamennou prodejnu firmy v Hradci Králové. Nyní funguje Kancelářský servis jako osobní internetový obchod a osobní dodávací firma pro město Hradec Králové. Jejím majitelem je pan Bohuslav Hrubý.

Kdo vás obsluhuje ?

 Foto

Jmenuji se Bohuslav Hrubý a moje podnikatelské aktivity sahají až do roku 1994. Svoje obchodní služby jsem vždy stavěl na třech pilířích:

  1. Kvalita zboží a služeb – u mě těžko najdete nekvalitní, velmi levné a náhražkové produkty.
  2. Osobní pomoc zákazníkům – svoji práci jsem vždy považoval spíše za osobní službu než za klasický prodej.
  3. Živnostenský obchod – nikdy jsem se nesnažil budovat velkou firmu, protože jsem přesvědčen, že malý obchodník má vždycky blíž ke svým zákazníkům a může lépe poznat jejich potřeby a problémy.

 

Moje zkušenosti

Během svého podnikání jsem spolupracoval s dlouhou řadou firem a obchodníků. Poznal jsem mnoho firem s různou firemní kulturou (solidnost a úroveň jednání se zákazníky a obchodními partnery). Rád bych vám doporučil dvě firmy, které ve mně úrovní své firemní kultury stále budí nadšení. První z nich je česká firma ABEL z Opavy. Používáte-li do svých tiskáren kompatibilní náplně, pak vám tuto firmu vřele doporučuji.

Druhou firmou je mezinárodní fenomén jménem AMWAY. Je pro mě stále těžko pochopitelné, jak je možné, že důležité etické principy a skutečné lidské hodnoty, nastavené ve firmě při jejím založení, tam fungují a jsou prosazovány v nezměněné podobě už téměř šedesát let. Máte-li špatný pocit z dnešního „konzumního šílenství“ a chcete se vrátit k základním lidským hodnotám, pak právě tahle firma a její filozofie mohou být vaši důležití spojenci a pomocníci. A i já se k takovým zásadám a hodnotám v podnikání i v životě stále víc a hrdě hlásím.

Servis PC, notebooku

Spolupracujeme s profesionálním servisem, který servisuje notebooky, PC a tablety v Hradci Králové. Potřebujete opravit notebook, odvirovat, zrychlit počítač ? Navštivte stránky servisu IT Partner

logo_pozadi (originál)

© 2011 Kancelarin.cz. Všechna práva vyhrazena | Vytvořila firma IT partner