Tiskárny Canon Pixma umí bezdrátový tisk

Dodání zboží v Hradci Králové

Pokud potřebujete nakoupit zboží a jste z Hradce Králové, nemusíte platit poštovné. Kontaktujte nás formulářem Napište nám, a my vám po dohodě objednané zboží dovezeme osobně na vaši adresu. Při objednávce do hodnoty 300,- Kč bez DPH připočítáváme poplatek za dovoz 50,- Kč, objednávky nad tuto hodnotu dovezeme po Hradci Králové zdarma.

Tiskárny Canon Pixma umí bezdrátový tisk

Vybrané modely multifunkčních  inkoustových tiskáren Canon Pixma podporují technologii AirPrint pro bezdrátový tisk z iPadu, iPhonu a iPodu touch.

AirPrint umožňuje bezdrátový tisk fotografií, e-mailů, webových stránek a dalších dokumentů i bez nainstalovaných ovladačů. Technologie šetří čas a usnadňuje tisk.

AirPrint zatím podporují tři modely Canon Pixma - Pixma MG8250, MG6250 a MG5350. Postupně bude funkci podporovat většina inkoustových tiskáren Canon Pixma.

AirPrint je kompatibilní s iPadem, iPadem 2, iPhonem 3GS, iPhonem 4 a iPodem touch (třetí generace nebo novějším) se systémem iOS 4.2 nebo novějším.

- Převzato z Reseller Magazine,  02.10.2011 (autor: Petra Piscová , zdroj: Canon )  

Servis PC, notebooku

Spolupracujeme s profesionálním servisem, který servisuje notebooky, PC a tablety v Hradci Králové. Potřebujete opravit notebook, odvirovat, zrychlit počítač ? Navštivte stránky servisu IT Partner

logo_pozadi (originál)

© 2011 Kancelarin.cz. Všechna práva vyhrazena | Vytvořila firma IT partner