AJ Produkty 3místná pohovka Neo, polyesterový potah, šedá

AJ Produkty 3místná pohovka Neo, polyesterový potah, šedá od předního výrobce AJ Produkty – tento artikl se na vás těší ve slevové akci za 26008.95 Kč.

26.009 

Popis

Robustní 3místná pohovka s rovnými liniemi a odolným textilním potahem. Proměňte recepci nebo čekárnu v příjemné odpočinkové místo pomocí této lákavé a vysoce kvalitní 3místné pohovky. Nebo proč ji nedat rovnou do odpočinkové místnosti, baru nebo kanceláře? Díky elegantnímu vzhledu se pohovka stane exkluzivním prvkem jakékoliv místnosti. Pohovka je velice pohodlná, příjemně měkká a prostorná, stačí se jen uvelebit. Umístěte ji samostatně nebo s dalšími křesly a vhodným konferenčním stolkem a vytvořte si útulné posezení. Pohovka má integrované opěrky a rovné linie. Stojí na čtyřech pevných plochých chromovaných nohách. Všechny vnitřní rámové konstrukce jsou vyrobeny z masivního dřeva, ostatní části z překližky. Polštáře jsou vyplněné studenou pěnou pokrytou vláknitou výplní. Studená pěna je pružný materiál, který si uchovává tvar a poskytuje dobrou oporu. Křeslo je potažené odolnou polyesterovou tkaninou..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty 3místná pohovka Neo, polyesterový potah, šedá
  • Cena: 26008.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 750 mm
  • Šířka: 1900 mm
  • Hmotnost: 55 kg
  • Barva: Šedá

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 1437303 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker