AJ Produkty Koloběžka s plošinou a panelem na nářadí, černá

AJ Produkty Koloběžka s plošinou a panelem na nářadí, černá se známou značkou AJ Produkty – toto zboží si můžete nechat dodat v jedinečné akci za 24193.95 Kč.

24.194 

Popis

Robustní koloběžka s praktickou a odolnou plošinou pro efektivní přepravu zboží a materiálu. Je vybavena ruční brzdou, gumovými držadly, zvonkem a perforovaným panelem na uchycení nářadí. Robustní koloběžka, která je vybavena praktickou plošinou vyrobenou z odolného protiskluzového kompozitního materiálu. Má malý poloměr otáčení, který vám v interiéru umožní snadno objíždět překážky a rychle se dostat z bodu A do bodu B. Vestavěný panel na nářadí můžete vybavit háčky a držáky a převážet na něm nářadí a vybavení, které potřebujete ke své práci. Počet a rozmístění doplňků na panelu můžete podle potřeb kdykoliv jednoduše změnit. Zakřivená řídítka umožňují nouzový přístup ke zboží na plošině, i když stojíte na nášlapné ploše. Pro vyšší bezpečnost je koloběžka vybavena zvonkem a účinnou ruční brzdou. Pogumovaná rukojeť zajišťuje pohodlný a bezpečný úchop. Nášlapná plocha má protiskluzovou úpravu, díky níž můžete na koloběžce bezpečně stát. Rám okolo plošiny pomáhá udržet věci na místě během jízdy i brždění..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Koloběžka s plošinou a panelem na nářadí, černá
  • Cena: 24193.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1040 mm
  • Šířka: 748 mm
  • Hmotnost: 35 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 22142 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker