AJ Produkty Nádoba na tříděný odpad Edward, 190 l, otvor na papír, modrá

AJ Produkty Nádoba na tříděný odpad Edward, 190 l, otvor na papír, modrá co nám vyrábí AJ Produkty – toto zboží si můžete zakoupit za hustou cenu 6043.95 Kč.

6.044 

Popis

Menší popelnice na tříděný odpad s uzamykatelným víkem, kolečky a držadlem. Snadno se čistí, vyprazdňuje a lehce se s ní manipuluje. Vyrobena z UV stabilního HDPE. Popelnice velice ulehčuje třídění odpadu ve firmě, má uzamykatelné víko s otvorem na vhazování papírů. Díky uzamykatelnosti víka ji můžete využít jako sběrné místo na citlivé nebo tajné dokumenty. Popelnice má ergonomický design, snadno se s ní manipuluje. Velká gumová kola a bytelné držadlo vám zajistí její hladké přemisťování i ve sněhu nebo přes obrubníky. Má tvar lehce se zužujícího kužele s hladkými zaoblenými hranami, který usnadňuje její čistění a vyprazdňování. Popelnice pojme až 190 l odpadu, je vyrobena z vysokohustotního polyetylenu (HDPE), odolného materiálu, který zůstává stálý na slunci..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Nádoba na tříděný odpad Edward, 190 l, otvor na papír, modrá
  • Cena: 6043.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1075 mm
  • Šířka: 545 mm
  • Hmotnost: 17,2 kg
  • Barva: Modrá

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
envelopecartphone-handsetmap-marker