AJ Produkty Nástěnka – akustický panel Zip Rivet, 1200×650 mm, černý zip, antracitová

AJ Produkty Nástěnka – akustický panel Zip Rivet, 1200×650 mm, černý zip, antracitová od AJ Produkty – tento produkt posíláme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 7253.95 Kč.

7.254 

Popis

Nástěnka s luxusním textilním potahem a dekorativním zipem. Má výplň ze 100% PET a Švédský technický a výzkumný institut SP ji ohodnotil třídou A zvukové absorpce. Příslušenství pro upevnění na zeď se prodává samostatně. Moderní stylové nástěnky jsou zároveň funkční i dekorativní! Efektivně snižují hladinu hluku – pohlcují rušivé zvuky a redukují ozvěnu, čímž přispívají k příjemnějšímu pracovnímu prostředí. Hodí se do kanceláří, denních místností, čekáren, na recepce a všude tam, kde není úplně ideální akustika. Můžete je použít jako dekorativní akustické panely nebo na ně připnout důležité dokumenty a informace. Celková tloušťka nástěnek je 40 mm. Mají dřevěný rám s výplní absorbující zvuk ze 100% recyklovaného PET. Materiál výplně na základě testování Švédským technickým výzkumným institutem (SP) spadá do třídy zvukové absorpce A. Nástěnky jsou potaženy stylovou textilií, která působí luxusním dojmem. Elegantní vzhled podtrhuje dekorativní zip po obvodu..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Nástěnka – akustický panel Zip Rivet, 1200×650 mm, černý zip, antracitová
  • Cena: 7253.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 650 mm
  • Šířka: 1200 mm
  • Hmotnost: 9 kg
  • Barva: Antracitová

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
envelopecartphone-handsetmap-marker