AJ Produkty Paletový regál Ultimate, 16 palet, 500 kg/paleta, výška 4000 mm

AJ Produkty Paletový regál Ultimate, 16 palet, 500 kg/paleta, výška 4000 mm co nám dodává AJ Produkty – tento produkt máte za pár kliknutí při právě probíhající akci za 17901.95 Kč.

17.902 

Popis

Kompletní samostatně stojící paletový regál. Pomocí přídavných sekcí ho lze prodloužit do požadované délky. Paletový regál Ultimate je nastavitelný a vysoce flexibilní regál navržený a vyráběný společností AJ. Možnosti přizpůsobení regálu jsou vymyšleny tak, aby umožňovaly co nejefektivnější logistiku, skladování a manipulaci, ať už je vaše zboží jakékoli. Díky jedinečné prostorově úsporné konstrukci se paletový regál Ultimate hodí jak do malých skladů, tak i do velkých společností, které potřebují mnoho paletových míst. Paletový regál Ultimate vyniká jednoduchou montáží a lze ho vybavit řadou nejrůznějších doplňků, které umožňují přizpůsobit regál interiéru nebo skladovanému zboží. V regálu Ultimate je možné pohodlně skladovat zboží různých tvarů a velikostí. Paletový regál Ultimate splňuje všechny bezpečnostní požadavky a normy. Jedná se o kompletní, samostatně stojící základní sekci. Základní sekci lze rozšířit přídáním libovolného počtu přídavných sekcí. Každá přídavná sekce má pouze jeden koncový rám a je určena pro napojení na rám předchozího regálu. Díky tomuto řešení je velice snadné kdykoliv i dodatečně rozšířit kapacitu paletového regálu Ultimate podle aktuálních potřeb..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Paletový regál Ultimate, 16 palet, 500 kg/paleta, výška 4000 mm
  • Cena: 17901.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 4000 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 194,22 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 23711 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker