AJ Produkty Pohovka Close, 3místná, syntetická kůže, černá

AJ Produkty Pohovka Close, 3místná, syntetická kůže, černá kvalitní značky AJ Produkty – tento artikl je tady pro vás ve výprodejové akci za 10278.95 Kč.

10.279 

Popis

Stylová třímístná pohovka se zaobleným opěradlem a integrovanými područkami. Má velmi pohodlné polstrování. Skvěle se hodí do vstupních prostor, na recepce či do čekáren. Atraktivní a pohodlný nábytek vždycky silně zapůsobí na všechny návštěvy, ať už je to v čekárně nebo na recepci. Třímístná pohovka Close je navržena tak, aby se v ní každý cítil jako v příjemném objetí. Jedná se o klasický kus nábytku, který se hodí do většiny prostředí. Pořiďte si pohovku nebo křeslo ze stejné řady a vytvořte stylovou sedací soupravu. Zaoblené opěradlo, područky a nohy jsou vyrobeny z jednoho kusu. Příjemné polstrování a mírné tvarování područek zajišťuje skutečné pohodlí. Potah je k dispozici ve dvou provedeních: odolná textilie nebo syntetická kůže. Oba materiály jsou vhodné do veřejných budov, kde musí odolávat velké zátěži..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Pohovka Close, 3místná, syntetická kůže, černá
  • Cena: 10278.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 770 mm
  • Šířka: 1780 mm
  • Hmotnost: 34 kg
  • Barva: Černá

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 131761 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker