AJ Produkty Regál s 32 plastovými boxy, 1970x1000x400 mm, červené boxy

AJ Produkty Regál s 32 plastovými boxy, 1970x1000x400 mm, červené boxy od kvalitního výrobce AJ Produkty – toto zboží si můžete zakoupit s unikátní slevou za 12093.95 Kč.

12.094 

Popis

Kompletně vybavený regálový systém skládající se ze 4 sloupků, zadní a bočních výztuží, polohovatelných polic a stohovatelných, vysoce kvalitních plastových boxů. Regálový systém na flexibilní a funkční skladování drobných předmětů. Dodává se s 32 plastovými boxy, kde každá skladovaná věc může mít své místo a vy tak neztratíte drahocenný čas jejím hledáním. Toto chytré řešení skladování vám pomůže zefektivnit a zjednodušit si práci. Skladové nádoby jsou vyrobeny z polypropylenu. Odolají působení kyselin, průmyslových maziv, většiny chemikálií a snesou teploty od -40°C do + 90°C. Mají robustní, skořepinovou, lisovanou konstrukci, která jim propůjčuje maximální pevnost a tuhost, a velké bytelné úchyty pro usnadnění zvedání boxů. Otevřená přední strana zajišťuje snadný přístup k obsahu boxů, abyste v nich mohli rychle najít to, co hledáte, i když jsou boxy na sobě. Sloupky a police regálu jsou vyrobeny z práškově lakovaného ocelového plechu. Úprava práškovým lakem zajišťuje vyšší odolnost povrchu materiálu. Police lze do regálu umístit do jakékoli výšky a dle potřeby jejich polohu případně změnit..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Regál s 32 plastovými boxy, 1970x1000x400 mm, červené boxy
  • Cena: 12093.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška:
  • Šířka:
  • Hmotnost:
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 266105 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker