AJ Produkty Regálový systém Mix, se skladovými boxy

AJ Produkty Regálový systém Mix, se skladovými boxy od producenta AJ Produkty – tento hit můžete sehnat výhodně za 17901.95 Kč.

17.902 

Popis

Kovový regál kompletně vybavený zásuvkami a nádobami na drobné součástky. Regál Mix je velice flexibilní a snadno přizpůsobitelný – každou jednotku si můžete poskládat podle vašich požadavků, podle toho zda upřednostňujete otevřená skladovací řešení, uzavřená řešení nebo spojení obojího. Základní modul je výchozí bod vašeho regálového systému. Jeho konstrukce umožňuje pohodlné rozšiřovaní regálové sestavy za pomocí přídavných sekcí a dává vám možnost efektivního navýšení kapacit vašeho skladu. Tato jednotka obsahuje 3 prostorné zásuvky, 6 polic a 15 úložných nádob. Díky praktickým nádobám získáte vhodné úložiště pro drobné součástky a spojovací materiál. Rám regálu je vyroben z bytelné oceli a je opatřen práškovým lakem, který chrání jeho povrch před poškrábáním. Police lze nastavit podle vašich potřeb po 50 mm rozestupech. Jednoduše zahákněte police do požadované výšky – bez nutnosti použití nářadí. Každá z nich má maximální nosnost 150 kg rovnoměrně rozložené váhy. Pro zvýšenou stabilitu je regálová jednotka opatřena boční a zadní výztuží. Koncové rámy jsou vybaveny patkami pro uchycení regálu k podlaze..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Regálový systém Mix, se skladovými boxy
  • Cena: 17901.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška:
  • Šířka:
  • Hmotnost:
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 228521 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker