AJ Produkty Šatní skříňky Z, 2 sekce, 4 boxy, 1800x800x500 mm, kovové dveře, šedé

AJ Produkty Šatní skříňky Z, 2 sekce, 4 boxy, 1800x800x500 mm, kovové dveře, šedé od populárního výrobce AJ Produkty – toto zboží si můžete opatřit výhodně za 12093.95 Kč.

12.094 

Popis

Šatní skříň řady Zet skládající se ze 2 částí. Každá část obsahuje 2 individuální skříňky vybavené ventilačními průduchy, funkční zarážkou dvířek a dvojitým háčkem na šaty. Sokl a zámek není součástí balení. Potřebujete šatní skříň s bohatým prostorem, ale vaše podlahová plocha vám to neumožňuje? Potom jsou šatní skříně řady Zet tou správnou alternativou pro vás. Tyto šatní skříňky mají úzký profil a malá dvířka, hodí se do široké řady prostředí – například do škol, sportovních zařízení, převlékacích kabin a šaten na pracovišti. Do kovových skříněk bez problému uložíte svršky, ale například i helmu. Korpus skříně i dvířka jsou vyrobeny z ocelových plechů opatřených ochranným práškovým lakem, který zajišťuje vyšší odolnost před nárazy, vrypy a hrubým zacházením. Korpus je dobře odvětráván díky ventilačním průduchům ve spodní a vrchní části skříně a má světle šedou barvu, provedení dveří si lze vybrat tak, aby skříň ladila s výbavou vašeho interiéru. V každé skříni naleznete dvojitý háček na batoh, šaty nebo odložení helmy. Dvířka jsou vybavena funkční zarážkou, která dveře zastaví v úhlu 90 stupňů. Zámek na bezpečné zajištění obsahu skříněk a soklovou podstavu lze vybrat z příslušenství..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Šatní skříňky Z, 2 sekce, 4 boxy, 1800x800x500 mm, kovové dveře, šedé
  • Cena: 12093.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1740 mm
  • Šířka: 800 mm
  • Hmotnost: 65 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 313583 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker