AJ Produkty Skládací paletový kontejner, 1200x800x950 mm

AJ Produkty Skládací paletový kontejner, 1200x800x950 mm s proslulou značkou AJ Produkty – tento artikl se na vás těší za úžasnou cenu 14876.95 Kč.

14.877 

Popis

Skládací plastový paletový kontejner, který ve složeném stavu ušetří 60 % prostoru. Složené paletové kontejnery lze stohovat na sebe. Neabsorbuje kapaliny a nevytváří třísky. Skládací plastový paletový kontejner navržený pro efektivnější skladování materiálů a logistiku. Díky tomu, že je možné několik složených paletových kontejnerů stohovat na sebe, ušetříte skladovací prostor a zároveň i náklady. Skládací paletový kontejner je obzvlášť ideální k využití jako vratný obal nebo na skladování velkého množství menšího zboží. Paletový kontejner má odolnou konstrukci a je navržen, aby splnil požadavky každého dodavatelského řetězce. Velice jednoduše se s ním manipuluje a s ohledem na jeho hmotnost je velmi bytelný. Skládací paletový kontejner je celý vyroben z HDPE a je 100% recyklovatelný. Díky plastové konstrukci a hladkým vnitřním stěnám se velmi snadno čistí. Použitý materiál také nevytváří třísky a neabsorbuje kapaliny..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Skládací paletový kontejner, 1200x800x950 mm
  • Cena: 14876.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 950 mm
  • Šířka: 800 mm
  • Hmotnost: 57 kg
  • Barva: Šedá

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
envelopecartphone-handsetmap-marker