AJ Produkty Spojovací tyč k pracovnímu stolu Motion, délka 875 mm

AJ Produkty Spojovací tyč k pracovnímu stolu Motion, délka 875 mm kvalitní značky AJ Produkty – toto zboží si můžete zakoupit s unikátní slevou za 615.89 Kč.

616 

Popis

Spojovací tyč určená k montáži mezi stojiny polohovatelného dílenského stolu. Je nezbytná pro stabilizaci stojin. Délka tyče měřená mezi středy stojin je 670, resp. 900 mm. Spojovací tyče jsou určeny k montáži na předvrtaný otvor ve stojině. Zvyšují stabilitu příslušenství na stojinách montovaných na zadní rám stolů. Spojovací tyče jsou k dostání ve dvou různých velikostech, které vyhovují oběma rozměrům dílenských stolů resp. šířkám mezi jejich stojinami. Tyče jsou vyrobeny z oceli, šířka tyče je 20 mm, tloušťka 5 mm. Namontováním spojovací tyče posílíte stabilitu stojin a můžete k vašemu dílenskému stolu připevnit další příslušenství, jako například panely na nářadí, police nebo držáky na výkresy a dokumentaci. Tyče jsou opatřeny práškovým lakem..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Spojovací tyč k pracovnímu stolu Motion, délka 875 mm
  • Cena: 615.89 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška:
  • Šířka:
  • Hmotnost: 0,5 kg
  • Barva: Stříbrná

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 274113 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker