AJ Produkty Výškově nastavitelný stůl Adeptus 200 x 180 cm, světle hnědá

AJ Produkty Výškově nastavitelný stůl Adeptus 200 x 180 cm, světle hnědá s trendy značkou AJ Produkty – tento artikl doporučujeme v jedinečné akci za 30727.95 Kč.

30.728 

Popis

Extra velký rohový stůl na třech nohách s laminátovou stolovou deskou. Deska spočívá na robustním ocelovém rámu ve tvaru T. Vytvořte si zdravější a ergonomičtější pracovní prostředí díky tomuto modernímu stolu s elektrickým polohováním výšky. Vaše tělo je zvyklé se během dne neustále pohybovat, proto je prospěšné měnit často vaši pracovní polohu, prokrvovat končetiny a zamezit tak zbytečné únavě organismu. Tento stůl vám umožní během dne střídat podle libosti pracovní polohu vsedě a vestoje. Nastavit výšku desky stolu lze pouhým stlačením tlačítka tak, aby plně vyhovoval vašim tělesným proporcím a výšce židle. Rohový stůl s extra velkou stolní deskou, vyrobenou z odolného laminátu se snadnou údržbou, se ideálně hodí pro všechny, kdo potřebují při práci hodně prostoru. Stůl je na jednom konci prodloužený a na druhém tvarovaný tak, že vám umožní sedět během práce blíže stolu, a díky tomu tak udržovat i ergonomičtější polohu vašeho těla. Tvar stolu umožňuje efektivní využití rohových prostor místností, které je velice často obtížné vybavit použitelným nábytkem. Deska stolu spočívá na stabilním ocelovém rámu do tvaru T na třech nohách. S ohledem na rovnoměrný a tichý provoz jsou motory elektricky polohovatelných stolů umístěny po jednom do každé z nohou. Rám nemá žadný spojník mezi jednotlivými nohami a poskytuje proto bohatý prostor pod deskou stolu. Vyberte si z několika barevných provedení a zkombinujte svůj pracovní stůl s dalším účelným nábytkem a vytvořte si tak plně funkční a organizované pracoviště. Nezapomeňte vaše pracoviště doplnit o protiúnavovou rohož pro práci vestoje a opěrky nohou pro práci vsedě..

Specifikace:

  • Název: AJ Produkty Výškově nastavitelný stůl Adeptus 200 x 180 cm, světle hnědá
  • Cena: 30727.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška:
  • Šířka: 2000 mm
  • Hmotnost: 78 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 145532 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker