Bambus, umělý, výška 1500 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci

Bambus, umělý, výška 1500 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci co nám dodává AJ Produkty – tento produkt nabízíme s VIP slevou pro každého za 4228.95 Kč.

4.229 

Popis

Velká dekorativní umělá rostlina pro oživení pracovního prostředí. Dodává se včetně kovového květináče v černé barvě. Nebledne a je naprosto bezúdržbová. Dodejte svým kancelářím svěží nádech! Umělé květiny vypadají velmi realisticky, nevyžadují zalévání, hnojení ani výměnu zeminy. Tento fíkus se dodává v kovovém květináči, který krásně doplňuje interiér. Hodí se k umístění na podlahu a poslouží i pro elegantní rozdělení prostoru. Umělé rostliny nepotřebují denní světlo, takže je lze postavit do libovolného koutu místnosti. Nevadnou, neblednou a jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Mimo toho, že jsou umělé rostliny naprosto bezúdržbové, také nevoní a nepůsobí alergie, takže se hodí na každé pracoviště..

Specifikace:

  • Název: Bambus, umělý, výška 1500 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci
  • Cena: 4228.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1500 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 8,45 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 133024 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker