Banánovník, umělý, 1500 mm, v černém kovovém květináči na podstavci

Banánovník, umělý, 1500 mm, v černém kovovém květináči na podstavci značky AJ Produkty – tento produkt máte po jednoduché objednávce ve výhodné akci za 4833.95 Kč.

4.834 

Popis

Umělá rostlina velmi realistického vzhledu zpříjemní každý interiér, ať už se jedná o kancelář, jídelnu nebo třeba veřejný vstupní prostor. Hodí se k umístění na podlahu a poslouží i pro elegantní rozdělení prostoru. Umělá rostlina pro vytvoření příjemné atmosféry v kanceláři, restauraci, odpočinkové místnosti apod. Zútulní každé pracovní prostředí a přitom o ni nemusíte vůbec pečovat! Je vyrobena z kvalitních materiálů, které působí velmi realisticky. Umělé rostliny nepotřebují denní světlo, takže je lze postavit do libovolného koutu místnosti. Nevadnou, neblednou a jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Banánovník je 150 cm vysoký, hodí se k umístění na podlahu nebo pro elegantní rozdělení místnosti. Dodává se s černým kovovým květináčem na podstavci. Umělé rostliny nevyžadují vůbec žádnou údržbu, nevoní a nepůsobí alergie, proto se hodí na každé pracoviště bez výjimky..

Specifikace:

  • Název: Banánovník, umělý, 1500 mm, v černém kovovém květináči na podstavci
  • Cena: 4833.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1500 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 10,45 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 133016 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker