Bezdotykový dávkovač gelové dezinfekce, stolní

Bezdotykový dávkovač gelové dezinfekce, stolní od značky AJ Produkty – tento produkt obchodujeme při časově omezené akci za 3260.95 Kč.

3.261 

Popis

Stolní dezinfekční stojan s bezdotykovým dávkovačem, který se spouští automaticky po vložení rukou pod zásobník. Funguje na baterie. Dávkovač je opatřen uzamykatelným víkem, ukazatelem hladiny gelu a indikátorem upozorňujícím na potřebu výměny baterií. Minimalizujte riziko šíření infekčních onemocnění na pracovišti a vybavte se automatickým dávkovačem dezinfekce. Stolní dávkovač dezinfekce je skvělým pomocníkem vhodným na nejrůznější pracoviště, navíc jej lze podle potřeby snadno přemísťovat. Využití najde zejména tam, kde se pohybuje hodně lidí, například ve firemní jídelně, na recepci nebo na pracovním stole ve skladu, kde používá stejné nářadí více lidí. Dávkovač dezinfekce je bezdotykový, a účinně tak bojuje proti šíření nemocí, které se přenáší dotykem. Pomocí infračerveného senzoru detekuje ruce vložené pod zásobník a automaticky vydá přesnou dávku dezinfekce. Součástí dávkovače je odkapávací miska, která zabraňuje stékání tekutiny na podlahu. Za madlo v horní části se celý stojan snadno přenáší. Dávkovač je určen na dezinfekční gel. Díky ukazateli hladiny jednoduše zjistíte, kolik ho v zásobníku ještě zbývá. Je uzamykatelný a je napájen pomocí čtyř baterií AA. Má indikátor upozorňující na potřebu výměny baterií..

Specifikace:

  • Název: Bezdotykový dávkovač gelové dezinfekce, stolní
  • Cena: 3260.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 500 mm
  • Šířka: 160 mm
  • Hmotnost: 3,6 kg
  • Barva: Bílá

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 24878 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker