Dezinfekční stojan s bezdotykovým dávkovačem

Dezinfekční stojan s bezdotykovým dávkovačem populárního výrobce AJ Produkty – tento produkt posíláme v akci za 4228.95 Kč.

4.229 

Popis

Praktický stojan na dezinfekci s bezdotykovým dávkovačem, který se spouští automaticky po vložení rukou pod zásobník. Dávkovač je opatřen infračerveným senzorem, zámkem, ukazatelem hladiny gelu a indikátorem upozorňujícím na potřebu výměny baterií. Minimalizujte riziko šíření infekčních onemocnění pomocí automatického dávkovače dezinfekce. Dezinfekční stojan se hodí do firem, škol, obchodů, úřadů, fitness center a na mnohá další místa, kde se pohybuje hodně lidí. Lze jej jednoduše přenášet a umístit ke vchodům, do vstupních prostor, mezi jednotlivá kancelářská oddělení a také do dílen, skladů a výrobních hal, kde stejné nářadí a vybavení používá více lidí. Dávkovač dezinfekce je bezdotykový, účinně tak bojuje proti šíření nemocí, které se přenáší dotykem. Pomocí infračerveného senzoru detekuje ruce vložené pod zásobníkem a automaticky vydá přesnou dávku dezinfekce. Součástí dávkovače je odkapávací miska, která zabraňuje stékání kapaliny na podlahu. V horní části stojanu se nachází rukojeť, která usnadňuje přenášení. Dávkovač je určen pro dezinfekční gel. Díky ukazateli hladiny jednoduše zjistíte, kolik ho v zásobníku ještě zbývá. Dávkovač je uzamykatelný a napájen pomocí čtyř AA baterií. Na potřebu jejich výměny upozorňuje LED indikátor..

Specifikace:

  • Název: Dezinfekční stojan s bezdotykovým dávkovačem
  • Cena: 4228.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1563 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 9,5 kg
  • Barva: Bílá

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 24876 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker