Fíkus benjamin, umělý, 1600 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci

Fíkus benjamin, umělý, 1600 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci kvalitní značky AJ Produkty – tento hit naleznete s extra slevou za 3623.95 Kč.

3.624 

Popis

Realisticky vypadající velká umělá rostlina pro navození svěžího a příjemného prostředí. Dodává se včetně kovového květináče v černé barvě. Nebledne a je naprosto bezúdržbová. Dodejte svému interiéru svěží nádech! Umělé květiny vypadají velmi realisticky, nevyžadují zalévání, hnojení ani výměnu zeminy. Tento fíkus se dodává v kovovém květináči, který krásně doplňuje interiér. Hodí se k umístění na podlahu a poslouží i pro elegantní rozdělení prostoru. Umělé rostliny nepotřebují denní světlo, takže je lze postavit do libovolného koutu místnosti. Nevadnou, neblednou a jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Nejen že jsou umělé rostliny naprosto bezúdržbové, ale také nevoní a nepůsobí alergie, takže se hodí na každé pracoviště..

Specifikace:

  • Název: Fíkus benjamin, umělý, 1600 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci
  • Cena: 3623.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1600 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 8,45 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 133023 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker