Fitónie, umělá, 340 mm, s černým kovovým květináčem

Fitónie, umělá, 340 mm, s černým kovovým květináčem od kvalitní značky AJ Produkty – tento produkt máte na dosah ruky s výjimečnou slevou za 555.39 Kč.

555 

Popis

Umělá rostlina velmi realistického vzhledu zpříjemní každý interiér. Můžete ji umístit na okno, konferenční stolek nebo na pracovní stůl a zútulnit tak svou kancelář. Oživte svou kancelář, odpočinkovou místnost, restauraci nebo jakýkoliv jiný interiér pomocí umělé fitónie! Tato umělá rostlina vám pomůže vytvořit svěží a příjemné prostředí, aniž byste o ni museli pečovat. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které působí velmi realisticky. Umělé rostliny nepotřebují denní světlo, takže je lze postavit do libovolného koutu místnosti. Nevadnou, neblednou a jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Tato fitónie je 34 cm vysoká a dodává se ve stylovém kovovém květináči. Velmi dobře vypadá na oknech, na stolcích, na recepčním pultě nebo na kancelářských kontejnerech..

Specifikace:

  • Název: Fitónie, umělá, 340 mm, s černým kovovým květináčem
  • Cena: 555.39 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 340 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 0,92 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 133020 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker