Lopatkovec, umělý, 1050 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci

Lopatkovec, umělý, 1050 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci od oblíbené značky AJ Produkty – tento hit můžete pořídit za skvělou cenu 3865.95 Kč.

3.866 

Popis

Umělá rostlina velmi realistického vzhledu zpříjemní každý interiér. Může stát na okně, na zemi nebo posloužit k elegantnímu rozdělení místnosti, v každém případě bude dekorativním prvkem. Dodává se s černým kovovým květináčem na podstavci. Umělá rostlina pro vytvoření příjemné atmosféry v kanceláři, restauraci, odpočinkové místnosti apod. Jedná se o lopatkovec (Spathiphyllum). Nemusíte o něj nikterak pečovat a přesto vám bude přinášet užitek v podobě zpříjemnění atmosféry. Lopatkovec je vyroben z kvalitních materiálů, které působí velmi realisticky. Dodává se s elegantním kovovým květináčem na podstavci. Zútulní každé pracovní prostředí! Umělé rostliny nepotřebují denní světlo, takže je lze postavit do libovolného koutu místnosti. Nevadnou, neblednou a jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Lopatkovec je 105 cm vysoký, je proto vhodný k umístění na podlahu, do větších oken nebo může sloužit k elegantnímu rozdělení prostoru. Umělé rostliny nevyžadují vůbec žádnou údržbu, nevoní a nepůsobí alergie, proto se hodí na každé pracoviště bez výjimky..

Specifikace:

  • Název: Lopatkovec, umělý, 1050 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci
  • Cena: 3865.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1050 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 6,55 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 133017 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker