Monstera, umělá, 1800 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci

Monstera, umělá, 1800 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci originální od labelu AJ Produkty – toto zboží si můžete zakoupit téměř zdarma za 5438.95 Kč.

5.439 

Popis

Umělá rostlina velmi realistického vzhledu zpříjemní každý interiér. Poslouží třeba pro elegantní rozdělení prostoru, v každém případě ale vnese na pracoviště nádech pohody. Dodává se s černým kovovým květináčem na podstavci. Umělá rostlina pro vytvoření příjemné atmosféry v kanceláři, restauraci, odpočinkové místnosti apod. Zútulní každé pracovní prostředí a přitom o ni nemusíte vůbec pečovat! Je vyrobena z kvalitních materiálů, které působí velmi realisticky. Umělé rostliny nepotřebují denní světlo, takže je lze postavit do libovolného koutu místnosti. Nevadnou, neblednou a jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Monstera je 180 cm vysoká, hodí se k umístění na podlahu nebo pro elegantní rozdělení místnosti. Dodává se s černým kovovým květináčem na podstavci. Umělé rostliny nevyžadují vůbec žádnou údržbu, nevoní a nepůsobí alergie, proto se hodí na každé pracoviště bez výjimky..

Specifikace:

  • Název: Monstera, umělá, 1800 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci
  • Cena: 5438.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1800 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 9,65 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 133018 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker