Monstera, umělá, 300 mm, s černým kovovým květináčem

Monstera, umělá, 300 mm, s černým kovovým květináčem od oblíbené společnosti AJ Produkty – toto zboží si můžete nechat dodat za mimořádně nízkou cenu 603.79 Kč.

604 

Popis

Umělá rostlina velmi realistického vzhledu, která zpříjemní každý interiér. Rostlina je dodávána ve stylovém kovovém květináči. Hodí se do kanceláře, jídelny nebo do jakéhokoli prostoru, který chcete zútulnit. Oživte vaši kancelář, odpočinkovou místnost nebo jakýkoliv jiný interiér touto realistickou monsterou. Nemusíte o ni pečovat ani ji zalévat, a přesto vytvoříte svěží a příjemné prostředí. Je vyrobena z kvalitního materiálu, který vypadá velmi realisticky, a zpříjemňuje atmosféru místnosti. Umělé rostliny nepotřebují denní světlo, takže je lze postavit do libovolné části místnosti. Nevadnou, neblednou a jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Monstera je 30 cm vysoká. Můžete ji umístit do okna nebo na stůl. Nejen že jsou umělé rostliny naprosto bezúdržbové, ale také nevoní a nepůsobí alergie, takže se hodí na každé pracoviště..

Specifikace:

  • Název: Monstera, umělá, 300 mm, s černým kovovým květináčem
  • Cena: 603.79 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 300 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 0,97 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 133015 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker