Nástěnná skříňka na dokumenty Show, 14 přihrádek, 730x610x370mm, bílá

Nástěnná skříňka na dokumenty Show, 14 přihrádek, 730x610x370mm, bílá s pečetí kvality AJ Produkty – toto zboží si můžete nechat dodat za téměř velkoobchodní cenu 9068.95 Kč.

9.069 

Popis

Nástěnná třídící skříňka s otevřenými přihrádkami pro efektivní ukládání pošty a dokumentů. Nastavitelné police s hliníkovým okrajem pro snadné značení. Náš praktický nábytek na třídění pošty je vyroben z odolného a dobře udržovatelného lamina a je navržen tak, aby zjednodušil a zefektivnil zpracování pošty na pracovišti. Skříňka není pouze dobrým pomocníkem na třídění příchozí a vyřizování odchozí pošty, ale hodí se také k ukládání interních dokumentů a oběžníků, papíru do tiskárny apod. Tato nástěnná skříňka je ideálním řešením pro třídění pošty a dokumentů v malých kancelářích. Police jsou výškově nastavitelné po 32 mm, velikost přihrádek si tak můžete jednoduše přizpůsobit. Pro lepší přehlednost můžete jednotlivé police označit štítky například se jmény zaměstnanců nebo obsahem přihrádek. Součástí balení je 20 popisných štítků. Další štítky jsou k dispozici jako volitelné příslušenství a prodávají se v balení po 20 kusech. Skříňku pro třídění pošty můžete snadno nainstalovat na zeď. Namontovat ji lze i nad pracovní stůl, třídící regál nebo jiný kus nábytku tak, aby její umístění v kanceláři co nejlépe vyhovovalo vašim potřebám!.

Specifikace:

  • Název: Nástěnná skříňka na dokumenty Show, 14 přihrádek, 730x610x370mm, bílá
  • Cena: 9068.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 725 mm
  • Šířka: 615 mm
  • Hmotnost: 30 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 111161 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker