Palma Areca, umělá, 1800 mm, včetně květináče

Palma Areca, umělá, 1800 mm, včetně květináče s osvědčenou značkou AJ Produkty – tento hit pořídíte za jedinečnou cenu 5317.95 Kč.

5.318 

Popis

Umělá rostlina velmi realistického vzhledu zpříjemní každý interiér, ať už se jedná o kancelář, jídelnu či zasedací místnost. Je dodávána s originálním květináčem z lýka. Umělá palma Areca pro vytvoření příjemné atmosféry v kanceláři, restauraci, odpočinkové místnosti atd. Zútulní každé pracovní prostředí a přitom o ni nemusíte vůbec pečovat! Je vyrobena z kvalitních materiálů, které působí velmi realisticky. Umělé rostliny nepotřebují denní světlo, takže je lze postavit do libovolného koutu místnosti. Nevadnou, neblednou a jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Palma je 180 cm vysoká, je proto vhodná k umístění na podlahu nebo může sloužit k elegantnímu rozdělení prostoru. Je dodávána s originálním květináčem z lýka. Umělé rostliny nevyžadují vůbec žádnou údržbu, nevoní a nepůsobí alergie, proto se hodí na každé pracoviště bez výjimky..

Specifikace:

  • Název: Palma Areca, umělá, 1800 mm, včetně květináče
  • Cena: 5317.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1800 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 6,9 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 133019 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker