Traviny v květináči, výška 1200 mm

Traviny v květináči, výška 1200 mm od kvalitního výrobce AJ Produkty – tento artikl pořizujte v neopakovatelné akci za 11730.95 Kč.

11.731 

Popis

Kompletní dekorace včetně černých okrasných kamínků a vysokého elegantního květináče. Dodejte svým kancelářím a veřejným prostorům svěží nádech! Umělé rostliny nepotřebují denní světlo nebo speciální nasvícení, takže je můžete postavit do libovolného koutu místnosti. Hodí se i k optickému dělení prostoru, například v čekárnách nebo na recepcích. Jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Mimo toho, že jsou umělé rostliny naprosto bezúdržbové, také nevydávají žádnou vůni a nepůsobí alergii, takže se hodí na každé pracoviště. Vašimi společníky mohou zůstat po mnoho let, protože nevadnou a neblednou. Věděli jste, že mají umělé rostliny vliv na naši produktivitu? Výzkumy prokázaly, že rostliny, a to přírodní i umělé, mají pozitivní dopad na naši kreativitu, uklidňují nás a snižují míru stresu..

Specifikace:

  • Název: Traviny v květináči, výška 1200 mm
  • Cena: 11730.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1200 mm
  • Šířka: 900 mm
  • Hmotnost: 37 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 13224 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker