Zamiokulkas, umělý, 1100 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci, bal. 2 ks

Zamiokulkas, umělý, 1100 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci, bal. 2 ks od producenta AJ Produkty – toto zboží si můžete nechat dodat v sezónní slevě za 5680.95 Kč.

5.681 

Popis

Umělá rostlina velmi realistického vzhledu zpříjemní každý interiér. Hodí se k umístění na podlahu. Skvěle poslouží třeba k elegantnímu rozdělení prostoru nebo jako dekorativní prvek například v čekárně. Dodává se s černým kovovým květináčem na podstavci. Prodává se v balení po 2 kusech. Oživte svou kancelář, odpočinkovou místnost, restauraci nebo jakýkoliv jiný interiér pomocí umělého zamiokulkasu! Tato umělá rostlina vám pomůže vytvořit svěží a příjemné prostředí, aniž byste o ni museli pečovat. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které působí velmi realisticky. Umělé rostliny nepotřebují denní světlo, takže je lze postavit do libovolného koutu místnosti. Nevadnou, neblednou a jsou jednoduchým a dostupným řešením pro prozáření místnosti a vytvoření příjemného prostředí. Prodávají se po dvou kusech. Tento zamiokulkas je 110 cm vysoký a dodává se v černém kovovém květináči na podstavci. Je vhodný k umístění na podlahu, do větších oken, výloh nebo může sloužit k elegantnímu rozdělení prostoru..

Specifikace:

  • Název: Zamiokulkas, umělý, 1100 mm, s černým kovovým květináčem na podstavci, bal. 2 ks
  • Cena: 5680.95 Kč
  • Výrobce: AJ Produkty
  • Výška: 1100 mm
  • Šířka:
  • Hmotnost: 11,5 kg
  • Barva:

Brand

AJ Produkty

Firma vznikla v roce 1975 a nabízí více než 15 000 produktů. Aj Produkt je známý kvalitní výrobce kancelářského vybavení a nábytku. Nabízíme také vybavení pro firmy a dílny jako jsou například, regálové systémy, šatní skříně, kontejnery pro odpad, bezpečnostní skříně, pracovní stoly, skříně na chemikálie, sejfy, kancelářské židle, skladové regály, recepční pulty, hydraulické zvedáky, pojízdné plošiny, bezpečnostní trezory, jídelní stoly, jídelní židle.
oip
Katalogové číslo: 133021 Kategorie: , , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker